Shipping and Payments

Druhy dopravy veřejnými přepravci:

  • Osobní odběr

      Objednávku je možné vyzvednout po tel. dohodě na adrese: Praha 10 tentýž den za předpokladu, že objednané zboží je skladem. V ostatních případech vás budeme informovat. 

  • PPL

      Zboží doručováno přepravní balíkovou firmou PPL. Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši od 139,- Kč.
Cena přepravy zahrnuje možnost večerního doručení (volitelně) a telefonické kontaktování zákazníka,
pro případnou změnu doby či místa doručení.
U některých obzvláště neskladných, těžkých nebo jinak špatně přepravitelných výrobků může být
cena přepravy zvýšena. Cena za přepravu se zobrazuje ihned po výběru způsoby dopravy.
Reklamace zásilky je možná do 3 dní od doručení, za předpokladu, že poškození nebylo zřejmé při

předání!

  • Česká pošta

Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši od 94,- Kč. Cena nezahrnuje žádné další služby, protože je Česká pošta nenabízí. Pokud nebude objednávající zastižen, obdrží do schránky oznámení o doručení zásilky. Zásilku si může vyzvednout na uvedené poště nebo požádat o opětovné doručení. U těchto zásilek není možná jakákoliv komunikace s dopravcem a nemáme žádnou možnost zásilku ovlivňovat či podrobně sledovat. Maximální hmotnost jednoho balíku je pouze 10 kg. U některých obzvláště neskladných, těžkých nebo jinak špatně přepravitelných výrobků může být cena přepravy zvýšena. Cena za přepravu se zobrazuje ihned po výběru způsoby dopravy. Reklamace zásilky je možná pouze u převzetí!
POZOR! Pokud je balík viditelně poškozen nebo je-li model poškozen, uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese dodavatel odpovědnost. Zásilka je obvykle doručena do druhého dne od odeslání. O odeslání je zákazník informován emailem.

  • Zásilkovna

​Zboží doručováno přepravní balíkovou firmou Zásilkovna.  Nejlevnější doprava s možností vyzvednutí na více než 1673 výdejních místech. Dopravné je účtováno ve výši od 75,-Kč.


I agree